ŠO TJ Jiskra Hořice

Přebor středních škol 11.12.2013

Ve středu 11. 12. 2013 se konal přebor školy Gymnázium, střední odborná škola, střední odborné učiliště a vyšší odborná škola v šachu. Zúčastnilo se celkem 12 hráčů ve dvou kategoriích. V kategorii II. - žáci nižších ročníků osmiletého gymnázia se na 1. místě umístil Rozenek Alex, na 2. místě Vrbata Matyáš a na 3. Klapil Ondřej.

Celkovým vítězem a 1. místo v kategorii žáci středních škol suverénně vybojoval Vávra Vojtěch, který neztratil ani půl bodu. Na 2. místě se umístil Pumr Martin a na 3. místě Holeček Vojtěch díky lepšímu výsledku ve vzájemném zápase s Tomášem Nožičkou.

Žáci obou kategorií se příští týden zúčastní okresního kola přeboru škol Jičínska.

Na závěr patří náš dík za zapůjčení šachových souprav a hodin místnímu šachovému oddílu TJ Jiskra Hořice.