ŠO TJ Jiskra Hořice

Jarní turnaje

Během jarního období 2014 proběhlo v kraji několik turnajů, ve kterých jsme měli svoje zastoupení.


O pohár Sklípku

    Velmi pěkný a již tradiční (7. ročník) turnaj se odehrál 8.3.2014 ve Vrchlabí. Vítězem turnaje se stal Jan Jüptner před Jakubem Šafaříkem a Petrem Tázlarem.


O lhoteckého krále

    Tradiční turnaj se odehrál 12.4.2014 v Šárovcově Lhotě. Vítězem se stal Luboš Jedlička před Miroslavem Muroněm a Vojtěchem Kykalem. Hořičtí Šafaříci skončili na 7. (Jakub), resp. 8. (Kamil) místě. Výsledky na stránkách krajského šachového svazu zde.


Velikonoční turnaj v Hostinném

    Velikonoční neděle 20. dubna byla svědkem už 58. ročníku Velikonočního bleskového turnaje v Hostinném, založeného místním hráčem Františkem Šoulavým, na jehož počest se nyní turnaj, pravděpodobně nejstarší nepřetržitě pořádaný bleskový turnaj v Evropě a asi i ve světě, koná. Z našich se nejlépe dařilo Járovi Flašarovi, umístil se na 11. místě (7. v kraji) s 10,5 body ze 17 partií. Krátká reportáž na stránkách krajského šachového svazu zde, podrobné výsledky na serveru Chess-Results zde.


Broumovský gambit

    V sobotu 14.6.2014 se v Broumově konal 6. ročník šachového turnaje v bleskovém šachu "Gambit Broumov". Zúčastnilo se 20 hráčů a vítězem se stal hořický Jára Flašar ziskem 7,5 bodů z 10 partií. Krátká zpráva na stránkách KHŠS zde.

© 2009